| UdreaDragos a întrebat:

Salut! M-am lovit la spranceana, acum o luna jumătate și încă nu mi-a crescut parul, oare îmi va crește? În cât timp? Are ceva dacă aplic ulei de ricin? Dacă pun bandaj sa ascund în fiecare zi, se ia parul de pe spranceana?

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Probabil că ramai cu cicatrice, nu îți mai trebuie model d-ala in sprinceanahappy

| UdreaDragos explică (pentru Hyperion7):

Nu știu, acolo eu vad niște fire de par negre, iar unele albe

| Hyperion7 a răspuns (pentru UdreaDragos):

Atunci o sa îți creacă la loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți folosi creion de sprâncene in acea porțiune ca sa acoperi cicatricea.