| Tabii. a întrebat:

Hi! In cat timp iti creste parul daca te dai cu ulei de ricin in fiecare zi timp de o luna? Dar genele? Dar unghiile?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Am auzit de alta retetahee hee Un prieten de al meu lua des bataie de la sotie in ultima vreme. Cum in tot raul e si un bine, a sesizat ca dupa ce sotia il scutura bine de par, dupa un timp a inceput sa ii creasca mai repede parul, chiar si acolo unde avea chelie.hee hee

| DTralala a răspuns:

Eu am prietene care folosesc ulei de ricin si unele sunt multumite, altele nu. xoxo!:*

| Lora_6439 a răspuns:

Eu pot sa-ti spun doar ca de 3 saptamani folosesc ulei de ricin pentru a-mi creste parul si nu vad nicio schimbare. La gene. imi dau cam de o saptamana (zilnic) si mi se pare ca mi-au crescut ffffffff putin. Probabil depinde de la om la om. Am mai auzit persoane care spun ca nu creste parul de la ulei de ricin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar sincer nu stiu imi pare atat de rau paa te pupkiss