| Sethy79 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva cu o coafura pentru fata rotunda si parul lung? Dunt baiat si nu prea vreau sa-l tund si din cauza formei fetei nu prea am multe obtiuni.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un frizer cu experienta te poate ajuta cel mai mult.

| Bizon95 a răspuns:

Du-te la salon, la un specialist, macar odata, dupa care iti faci poze, si data viitoare te duci la un frizer normal si ii arati pozele si ii spui ca "asa vreau"

chestia cu salonul suna asa: nu conteaza numai forma fetei, ci si altele, cum ai pometii obrajilor, cat de mari sunt urechile, sprancenele, cat de lung e gatul, cat de inalta e fruntea, ETC.

asa ca, daca, chiar iti pasa cum arati, iti trebuie un specialist REAL

| TatianaIstrate a răspuns:

Cum ti se par ideile de aici? -- http://alphahairstyles.com/......ound-face/