| bibi5961 a întrebat:

Salut, ma va ajuta banda de alergat sa slăbesc? Ce alte sfaturi aveti pentru a slabi? Multumesc.

6 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Mananca mai putin si vei slabi.

| peperonies a răspuns:

Nu. Daca vrei sa slabesti nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez, cartofi sau cereale.

| Adrian1555 a răspuns:

Buna
Banda nu este pentru slabit
Intr-adevar poti sa arzi undeva la 50-150 de kcal dar nu vei slabi
Tot ce arzi la banda pui la loc cu 4 felii de paine
Daca vrei sa slabesti pot sa te ajut

| bibi5961 explică (pentru Adrian1555):

Imi poti da mai multe detalii te rog? Merci

| MajorKing a răspuns:

Dietă echilibrată plus bandă si niște exerciții de tonifiere! Eu am dat într-o săptămână 2 kg jos lejer depinde și de volumul corpului tău

| ThurisazRUNE a răspuns:

Încearcă cu un supliment alimentar, ca de exemplu câte 2 pastile de spirulină pe zi, câte o ceaşcă de ceai antiadipos (cutie verde închis, e bună) pe zi, un regim cât mai sănătos fără multe calorii şi dacă respecţi toate astea nu ai nevoie neapărat de bandă, vei da jos câteva kg bune în 2-4 luni.