| lafamiliaa a întrebat:

Mai mult pentru fete mesajul asta laughing. I-a ziceti fetelor care baieti va atrage mai mult cei cu parul scurt sau mai mare ( mediu) ca nu stiu cum sa ma tund tongue. Cum credeti voi ca se poarta anul asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuuuuurtlove struck imi plac baietii cu parul scurt`scurt:X:X:X, asa un`pic mai mare decat periuta:d. Mi se pare ca arata foooaarrte binebig grin si asa da` odata cu mana prin el si`i sta luxbig grin, decat cu plete(baietii nu stiu sa-si ingrijeasca parul`whistling, iar pe caldura asta.transpira si pletele alea... yach).

Tu, tunde-te numa` ca eu te iau de barbat:*laughing.

Hai sa fi iubit`!>big grin

18 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Wow deci mie, una, imi plac mai mult baietii cu parul mediu, si drept, cam asa http://bravonet.ro/files/2010/05/Justin_Bieber_300.jpg ( scuzati-ma ca doar pe asta l`am gasit acum)
Insa imi plac si cei cu parul scurt, dar eu ti-am zis cam ce se poarta:)si cum imi place mie, insa nu toti baietii prefera sa poarte parul asa:)

| zalisa a răspuns:

*1 la mana, "i-a" se scrie in acest caz legat
*2 la mana, "baietii ve atrage"?laughing ...se pare ca ai lipsit de la orele de gramatica.laughing
*3 la mana, cei cu parul scurt

| pitesti a răspuns:

Si la par conteaza marimea? laughing

| `KiddO` a răspuns:

Depinde de fata! Mie de exemplu imi plac baietii si cu parul scurt si cu parul mai lung asa happy. Tunde-te cum te simti tu mai bine! happy

| amaadina a răspuns:

Mie imi plac cei cu parul putin mai lung... [toti baietii au parul 'tepi' sau ca justin bieber...hee hee ]

| Lαααα a răspuns:

Mediuuuwinking

| lafamiliaa explică:

Da stiu am facut multe greseli ca scriu repede si nu ma mai uit la tastatura m-am obisnuit prost happy

| lafamiliaa explică:

Justsmile eu nu-ti cerui parerea am zis ca ma grabii sa scriu si de aceea gresii nu cred ca am nevoie de cuvintele tale magice sa-mi spui tu mie ca nu stiu sa vorbesc. Dupa cum scrii si te exprimi esti o mare parsiva

| lafamiliaa explică:

Mersi Julyssa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai scurt de atat: http://www.dinculescu.net/......28.jpg.jpg si nu mai lung de atat: http://jurnaluluneifete.files.wordpress.com/......rstyle.jpg http://american-idol-updates.com/......bert3.jpg. Imi plac ambele tunsori, dar ceea ce conteaza cu adevarat, este sa te prinda bine. Ceea ce nu-mi place la baieti, este coada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere draga>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a postat tot raspunsu`:O:O:O, am mai spus si ca :"poate mi-ai legat degeaba fundita aia la gat si nici macar nu mi te tunzi asawaiting"...vezi ca-s cu ochii pe tine`batting eyelashes.

| Gandhi a răspuns:

Mai intai invata sa acorzi subiectul cu predicatul (baieti va atrag) ca sa te placa fetele. tunsoarea nu conteaza chiar atat de mult daca nu stii sa vorbesti.

| Gandhi a răspuns:

Nu cred ca are nicio legatura faptul ca scrii repede. daca stiai sa scrii n aveai de ce sa scrii "i-a" si "care baieti va atrage". esti de toata jena! n mai cauta scuze la faptul ca est

| Gandhi a răspuns:

La faptul ca esti analfabet.si ai dreptate chiar "te ai invatat prost".laughing

| Daddy s girl a răspuns:

Cei cu parul mediu.winking. dar in acest caz tunde-te cum iti sta tie bine tongue

| ChRiStEN a răspuns:

Pai mie imi plac baieti cu parul marisor happy tongue