| Anamaria_4144 a întrebat:

Deci...doua intrebari:

1) ziua mea e pe 4 februarie deci sambata asta si nu stiu ce cadou sa le cer la ai mei pentru ca au zis ca daca nu le zic ce sa imi ia ei nu o sa imi ia nimic deci ce credeti ca ar trebui sa le cer?
2) saptamana viitoare ma duc la coafor si iar nu stiu cum sa ma tund(am parul putin mai mare decat mediu adica nu e nici foarte mare dar nu e nici scurt, sunt creata nu ondulata). deci parereri pentru amandoua... dau fundita.ps:fara linck-uri ziceti voi... pup

3 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Spune-le sa-ti cumpere niste hainute, ce vrei tu. Sau orice stii ca iti lipseste tie. Eu zic sa nu-l mai tunzi, la parul cret nu prea se vede adevarata lungime, spune-i sa-ti ia doar putin din varfuri daca e nevoie. LA MULTI ANI! Multa sanatate si sa-ti dea Dumnezeu tot ce vrea sufletelul tau! Pupic!

| TheBiban a răspuns:

Zi-le sa "te ia prin surprindere"laughing. Merita.
Btw...si ziua mea e pe 4 febsmug

| Anamaria_4144 explică:

Mersi oricum