| Lavinia_Aldea_2000 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Maine am o sedinta foto si habar nu am cum sa mă îmbrac si ce pozitie sa iau la poza. Ma puteti ajuta cu ceva idei? K. Ms anticipat

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva bluza/camasa fusta si balerini/sandale.
Gasesti destule pe pinterest.

| Violleta2022 a răspuns:

Imbracat-te cu o rochita draguta, eleganta, care pica bine pe tine.
Cu sandale cu toc subtire, fara platforme, ca sa arate piciorul lung si frumos.
Parul spalat, pieptanat si aranjat frumos.
Machiajul discret, sau fara machiaj, ca natural este mult mai frumos.

| Lavinia_Aldea_2000 explică (pentru Violleta2022):

Am uitat sa specific ca nu vreau sa fie tinuta eleganta laughing) tocurile nu îmi plac