| BlackGirlRockEver a întrebat:

Salut,mâine o să fie o serbare la liceu, o serbare la care o să particip pentru că am fost obligata de doamna dirigintă. Si...trebuie sa imi impletesc părul,să-mi fac codite. Vreau să fie ceva care să mă scoată in evidenta, nu niste codite simple.Parul meu e tuns in scari si e destul de lung, am si breton.As vrea niste link-uri sau niste tutoriale.

1 răspuns:
| Madalinqqq a răspuns:

Dc nu te duci la un salon profesionist, acolo chiar te pune in evidenta!