| Roxana_1758 a întrebat:

vreau si eu sa imi impletesc parul in 2.il am tuns in scari si este un pic mai jos de umeri.cum as putea sa il impletesc sa stea frumos:X:X.

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEauhappy
singura nu prea ai cumhappydar poti ruga o prietena sa ti`l impleteascasmug

| CrinaC a răspuns (pentru annkaa):

Heiihappy impletitul in 2 e putin mai complicat:se imparte parul in 2hee hee, si se iau suvite subtiri (din fata)de pe o parte si de pe alta, le incrucisezi luand de fiecare data alte 2:d. Daca ai parul pana dupa umeri nu stiu cat de bine o sa iti stea.Arata mai bine la parul lungtongue. Oricum incearca sa vezi daca iti place.; d