| Somebody_6172 a întrebat:

Mi-am cumparat astazi o geaca din Pull and Bear si cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca voiam alt model de geaca, tot de la Pull and Bear.
Pot maine sa vin cu geaca si cu bonul la magazin si sa dau geaca, sa achit diferenta intre ea si modelul dorit si sa achizitionez modelul dorit? Multumesc anticipat, dau funda.

2 răspunsuri:
| axelmatei a răspuns:

Iti trebuie Bonu si geaca in perfecta stare ca sunt unii si daca vad ceva la ea ca ii murdara sau ceva nu o primesc asa ca ai grija big grin

| neynya_4078 a răspuns:

Poti, nu-i problema.Acelasi lucru l-am facut si eu, dar la Mango. Iti trebuie bonul si produsul si ti-l schimba.