| MADLENAcandy a întrebat:

Salut, mi se crapa tare buzele ce ma fac. Ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,buzele se crapa de la vanthappy, mi se intampla si mie foarte des. Poti folosi un strugurel, poti cumpara de la farmaciehappy! Te va ajuta!winking

11 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ia un balsam de buze
Recomand Nivea cu ''Formula Norvegiana''

| mona a răspuns:

Foloseste un balsam de buze[sail ai tot timpul la tine]

| Kasia a răspuns:

Cumpara-ti un balsam de buze cu spf si foloseste-l des si incearca si mierea.

| Almássy a răspuns:

Strugurel...si miroase si frumos

| AmanoYuno a răspuns:

Incearca ceva de genul:
http://www.one.ro/......re-9165526

| diavolitadulce a răspuns:

Balsam de buze cu vitamina E si cand esti acasa aplica pe buze un amestec de miere si zahar. daca vei avea probleme si cu pielea ceea ce este posibil din cau za vantului ia o crema hidratanta cu vitamina A

| FashionDream a răspuns:

Strugureeeel! E foarte bun!

| fetelerebele a răspuns:

Pai eu am si eu mari probleme cu asta si foloses un strugurel nivea de la farmacie e fooarte boon

| marinela92 a răspuns:

At rebui sa iti iei un strugurel de la nivea pentru buze fac minuni sa stii!

| MykyTha a răspuns:

Strugurel sau balsam de buze.

| LoRyY99 a răspuns:

Iti poti lua un strugurel