| Cuupcake a întrebat:

Heei. Cum as putea face sa scap de "roseata" buzelor[nu e culoarea lor naturala].Mi se inrosesc foarte tare buzele,presupun ca de la temperatura corpului,mai ales acum, pe timpul verii..si,mi se si mai crapa:-s. Va rog,da-ti-mi un sfat,o crema ceva, sa-mi treaca cat mai repede.big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chelsea13 a răspuns:

Si mie mi se intampla des asta. Eu folosesc strugurel de la farmcacie(este foarte bun) si crema de galbenele intr-o seara maxim zi iti trece. Nu uita sa bei mai multe lichide. Poarta mereu cu tine un strugurel. Sper ca te-am ajutat Funda?

1 răspuns:
| Julyett a răspuns:

Foloseste balsam de buze de cate ori simti buzele uscatehappy