| Ady100 a întrebat:

Salut, o intrebare: O sa merg la o petrecere putin mai mare, si o sa am niste blugi albastrii, o camasa ros-albastra, si pantofi casual. Problema e ca pantofii au pe o laterala alb (in rest is negrii). Se asorteaza cu restul tinutei? E ok sa-i port?

1 răspuns:
| darkangel90 a răspuns:

Nu, nu este bine cam mult albastru si o singura culoare la pantofi negri.
ai putea lua pantaloni negri cu o camasta albastra si pantofi negri.

Sau ai putea lua pantaloni albastri camasa in carouri si pantofii negri.
Evita sa porti totul o singura culoare, combina-le.