| GhostSura a întrebat:

O prietena mi-a racomandat site-ul asta de cumparat haine, care sunt foarte ieftine: https://www.wish.com/ doar ca trebuie sa le comand. eu nu prea cred ca sunt asa ieftine si mi-e frica ca imi ia toti bani de pe card. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| QeenS a răspuns:

Si o prietena de-a mea si-a cumpărat o pereche de blugi de pe Wish. Nu e fake, e chiar Okay. Dar gândește-te puțin la calitate. Sunt chinezării. Pot apărea iritări ale pielii, etc. Gândește-te de doua ori daca iti doresti asta. Mai bine iti cumperi haine mai rar, dar scumpe si de calitate, decât des, multe, pe care le porți de 3-4 ori.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu dai comanda de pe site-uri unde plata se poate efectua decat cu cardul. Exista posibilitatea sa nu fie site serios si sa iti ia toti banii, i s-a intamplat cuiva cunoscut mie