| alexandradolshe a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul www.fashionqueen.ro, mi l-a recomandat o prietena care isi cumpara de acolo de 1 an, dar eu nu am mai cumparat niciodata de pe internet, imi este frica sa cumpar de pe internet...

2 răspunsuri:
| Andra80 a răspuns:

Eu cumpar online de cateva luni bune de la storefashion.ro si sunt foarte multumita.Nu am timp de shopping si asa imi vin acasa hainele.nu iti fa griji ca daca nu iti plac le trimiti inapoi. apoi asa modele de haine nici sa vreau, nu le gasesc in magazine.te ajut daca ai nevoie de ceva.pa

| murgumaria85 a răspuns:

Eu am o parere foarte buna, imi comand de pe acest site de mult timp, nu trebuie sa iti fie frica sa comanzi de pe net, poti gasi lucruri mult mai dragute si mai ieftine decat in magazine!