| Knife00 a întrebat:

Scuzati categoria, este cea mai cautata asa ca am ales sa postez aici. As vrea sa-mi recomandati un parfum barbatesc, masculin, persistent. Ceva la 100ml.Ceva sa intoarca lumea capul dupa mine, sa fiu intrebat ce parfum folosesc. Un parfum sa nu dea gres.(nu-mi spuneti de fahrenheit). Ceva de 18+ ani, special. P.S:Nu-mi plac parfumurile dulci.

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu nu te scuz, ai o categorie speciala unde sa postezi, nu aici.

| Knife00 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Daca postam la alta categorie cel mai probabil primeam doar 1 raspuns, si ala off-topic.(sau niciunul)

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Knife00):

Si asa ai rezolvat ceva?

| Knife00 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Mda, ai dreptate.o sa postez la categoria potrivita.happy

| Pacala a răspuns:

Eau de Penis. Și nici nu e dulce.