| Alexandru1323 a întrebat:

Salut.Parul il am dat in partea dreapta in sus,iar in partea stanga unde nu este ridicat (putin sus in dreapta la perciuni) sunt ridicate niste fire de par si sta cam naspa acolo.O fi prea scurt parul, sau am zbarnel? Si ce sa ii fac sa nu mai fie asa? Daca ii dau cu gel se ridica la loc dupa ceva timp ca nu vrea sa stea deloc.Si in partea dreapta la fel am.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce problema „gravă" ai. Pune mana pe foarfeca si taie firele care te deranjeaza.

| cristi202 a răspuns:

Stai linistit! N-o sa bage nimeni de seama ca tie iti stau strimb 3 fire de par. Exista lucruri mult mai importante cu care oamenii se ocupa si cu care ar trebui sa te ocupi si tu. happy

| Kaℓi a răspuns:

Sa nu mai pierzi timp in fata oglinzii.