| Animeforlifee9921 a întrebat:

Salut. Pentru cine stie,acum ceva timp va spuneam ca o sa fiu domnisoara de onoare la o nunta si ca o sa am un outfit cu paiete. Acum m-am razgandit si mi-am luat alta rochita tot de pe Sinsay. Credeti ca se potriveste? Celelalte fete au zis ca se vor imbraca tot in ceva simplu si multi mi-au zis ca outfitul cu paiete e urat. Ce credeti,ar trebui sa il iau de schimb la mine sau sa il vand cuiva? Imi cam pare rau avand in vedere ca imi placea inainte, dar daca mi-au zis ca nu e tocmai potrivit, atunci nici ca il mai iau.
O sa incerc sa pun o poza cu rochita pe care mi-am luat-o acum.
Nu stiu sa pun link sau o poza,nu merge, dar puteti cauta pe Google "Rochie mini cu fronseu Sinsay"

2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Nicio rochie de pe sinsay nu poate fi purtata la nunti/botezuri.

si cum ai vrea sa stim noi daca se potriveste? cu ce sa se potriveasca?

wtf. cati ani ai?

| nevermind1234 a răspuns:

Rochiile de pe Sinsay nu sunt de purtat la evenimente gen nunti. Sunt de strada, de ieșit in parc, la un suc, poate si intr-un club, dar mai greu. Un outfit simplu de nunta trebuie sa îndeplinească totuși cateva criterii ce tin de material, iar pe Sinsay nu exista rochii de genul.