| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi si mie un tatuaj care sa, semnifice liberatea.
Cand spun libertate nu ma refer la inchisoare sau alte nebunii laughing ceva gen, am implinit 18 ani si plec de acasa ( libertate ).
Orice, in afara de un porumbel.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Buna! NU sunt sigura de idee, insa ma gandesc la un leu, sau doar un cap de leu, deoarece este puternic, independent si impunator. Sper ca te-am putut ajuta! happy

| anonim_4396 explică (pentru Valisha18):

Ideea nu ar fi rea, deoarece sunt nascut in August ( zodia Leu ) si ar fi interesant.
Mersii!

| Valisha18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, imi pare bine ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Roagă-l pe tipul care îţi va face tatuajul să îţi recomande un model frumos. El ştie mult mai bine decât noi. Va combina ideile şi vei obţine ceva deosebit.
Pa-pa.