| MarianPapuc98 a întrebat:

Salut.

Stiti careva vreun tratament pentru acele bube ramase dupa cosuri, acele rani care raman dupa ( precizez ca nu am o acnee urata, doar mi-au ramas acele bubite, ca niste "cojite" cand dau cu mana ).

Dau funda pentru raspuns bun.

1 răspuns:
| Goddess23 a răspuns:

De obicei dispar de la sine acele semne ramase dupa acnee. E important sa nu iti storci cosurile ca altfel vei forma cicatrici si ramai cu ele. Incerca o rema hidratanta si demachiere dimineata si seara cu laptisor de matca.