| barbieroz a întrebat:

Fetelor stie careva un tratament penteu foliculita asa am citit ca se numeste. Mai exact am multe cosuri/bubite si mi au ramas si semne pe picioare. Nu pot purta o pereche de pantaloni scurti ca se vede oribil. Am mai multe pe spatele picioarelor sus si in partea interioara, adica intre picioare..helpsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MomentanNuAmNume a răspuns:

Salut.
uleiul de cătină-se găseşte la plafar şi costă până în 10 lei. este foarte bun şi este suficient să pui câteva picături pe locurile cu pricina, că în câteva zile dispar. l-am folosit şi eu, şi este excelent!
lămâia- (mai mult pentru coşuri) este foarte bună. tai câteva fâşii şi le laşi pe locurile respective 10 minute. repeţi exerciţiul câteva săptămâni, până când dispar. acum depinde şi de cât de multe ai.
Succes!