| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

Stiti cum pot sa ascund soldurile late ( baiat )? Am 1.90 si am niste solduri foarte late care se vad, acum cand e mai rece port o geaca sau o vesta si nu se vede dar vara cand o sa fie foarte cald daca pot doar tricou se cam vad... vreo sugestie, idee ceva?

2 răspunsuri:
| Ivy86 a răspuns:

Pai fiind băiat cred ca e important sa egalezi puțin diferența asta. Și anume sa lucrezi pieptul și bratele. Atunci automat vei avea un echilibru.
Pana atunci încearcă bluze/tricouri mai lungi și mai lărgite (nu foarte largi ca atunci pari dezordonat și neglijent).
Totuși încearcă cu sala și nu trebuie sa iti fie rușine de cum arati, nu te complexa, acceptate asa cum ești.