| H3ADsHoT a întrebat:

Salut, stiti cum ma pot vindeca? am probleme cu forma corpului, sunt baiat, am 17 ani si am solduri late, sunt slab, deasupra soldurilor (locul dintre solduri si coaste) este subtire.Ce sa fac sa am n corp drept? soldurile sunt in linie cu umerii, dar ma deranjeaza acel oc subtire.

1 răspuns:
| Crrow a răspuns:

Poti merge la sala, sunt programe care te vor ajuta! Ia vitamine si minerale. Recomandat este sa mergi la sala, e mai sanatos, chiar daca efectele apar intarziat, totusi sunt durabile.