| Porttocalaaa a întrebat:

Hey TPU,a venit vara si este foarte cald,iar eu am parul lung,pana pe la solduri si nu vreau sa il tund,si m-am saturat sa il prind doar sus intr-un cleste, m-am plictisit... ce alte coafuri stiti pe care sa le port si sa nu imi fie cald?

4 răspunsuri:
| andreeadenisa22 a răspuns:

Prinde-l cu o omiduta daca de *cleste* te-ai plictisit.
Impleteste-l intr-o coada sau doua.
Lasa-l desprins, dar o sa fie cam naspa- transpiri...
Prindeti-l in coc-eu asa mi-l prind de obicei.
Cam atat.
Parerea mea este ca ar trebui sa mai tai putin din el.-In primul rand pentru ca iti *mananca* tot calciul si te vei imblonavi, si apoi, nu se mai poarta parul atat de lung, tundeti-l macar pana la jumatatea spatelui.

| biiannncaa a răspuns:

Codita impletita (orice fel de impletitura), coc...

| ToxicMinD a răspuns:

Poti sa ti-l impletesti pur si simplu tongue
Coada de cal nu?
Doua codite :p
Nu mai am idei thinking

| Babyralu99 a răspuns:

Coc, coada impletita, coada de peste (desi e mai dificil de realizat ) etc.