| Adrian1331 a întrebat:

Sunt baiat, si am decis sa imi iau surplusul de par de la sprancene, insa am observat ca acum am o spranceana mai subtire si putin mai ridicata decat cealalta...cum pot sa le fac sa arate cat mai natural si sa fie identice? Vreau sa spun ca eu am sprancenele subtiri...

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Apelează la un specialist (până din cauza lipsei de experienţă nu ai rămas de tot fără sprâncene)!

| Hammurabi a răspuns:

Mergi la cosmetica sa ti le penseze si sa ti le aranjeze. Nu-ti mai fa nimic singur ca strici si mai rau.