| Awolnation a întrebat:

Salut, sunt băiat și am o problema cu parul meu. Vreau sa mi-l las lung, cam cum are Jared Padalecki însă cu o idee mai mic. Problema este că părul meu este moale și frumos doar după ce îl spăl, a doua zi devine urat in partea dreapta, parca e puțin despicat dar partea stângă rămâne frumoasa. Precizez că părul nici macar nu îl pot da pe spate, se ridica imediat in sus... La par mă spăl de 2 ori pe săptămână și folosesc un șampon de la Dove cu balsam in el. Cum pot rezolva, sa fac ca părul meu sa fie moale și frumos mai mult timp?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti baiat, nu ai parul mare, deci te poti spala tot la 2 zile, cu un sampon si balsam care face parul matasos (silky) asa scrie pe ele.

| SilentRain a răspuns:

Incearca un sampon
fara sulfati si parabeni, balsam de par
o data pe saptamana fa-ti o masca pentru par
http://www.feminis.ro/fa-ti-o-masca-in-functie-de-tipul-de-par_29789.html

https://www.divahair.ro/......ile_de_par

| anonima1203as a răspuns:

Deci schimba samponul fa tratament cu argan si uleiuri esentiale
foloseste samponul loreal Paris este genial cel cu argina vei vedea dupa un timp se va rezolva problema funda?