| Awolnation a întrebat:

Salut, sunt băiat și am o problema cu parul meu. Eu vreau sa mi-l las lung, cum are Jared Padalecki (însă cu o idee mai scurt) dar este des și nu este moale deloc. Daca incerc sa mi-l dau pe spate atunci sta in sus rău de tot. Precizez că partea din stânga a parului este mai moale și se așează foarte bine dar partea dreapta nu. Cum pot rezolva?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca cu uleiuri naturale hidratante pentru par cum ar fi cel de cocos, argan, masline extra virgin

| SilentRain a răspuns:

Foloseste balsam pentru par

| Clorox a răspuns:

Il poti tine macar in coada?

| tudorykul a răspuns:

Înainte de fiecare spalare recomand sa te dai cu balsam de par. Balsamul inmoaie firul de par, in asa fel incat il poti aseza cum vrei tu (culcat) in timp ce usuci parul.