| Ritska a întrebat:

Sunt baiat si am parul aspru tare si nu stiu ce sa folosesc pentru a mi-l aranja. De obicei lungimea lui e de cam 2-5 cm si imi cam da batai de cap!

Ce sa folosesc: gel, fixativ sau ceara? Puteti specifica si o firma, incluzand pretul.

Răspuns Câştigător
| andreisucaru a răspuns:

Mai intai udati parul pe urma fa-ti freza lasa sa se usuce si pe urma mai faci inco o data si o sa vezi ca o sa iti stea freza

4 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Taft titan look este cel mai puternic gel costa 15 lei

| ionutzu94 a răspuns:

Incearca si tu sa il speli o data la 2-3 zile si dupa ce te-ai spalat pune un fes care sa stea strans mai mult de 1 ora dupa ce s-a uscat si ai dat jos fesu ti-l aranjezi cum vrei tu.

| 7Roby7 a răspuns:

Gelul ar putea sa til faca si mai aspru, daca nu e de absolut cea mai buna calitate, fixativul nu am stiut niciodata si ceara nici gand.Ai putea incerca cu placa, dar e tare riscant si iti poate strica parul.Eu nu am probleme cu el pentru ca il spal in fiecare duminica cel putin odata. Fundita?

| Dani1509 a răspuns:

Am aceiasi problema. Foloseste Pasta pentru Styling e foarte buna.