| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut,sunt băiat și am parul drept...eu vreau sa vad și cum imi sta cu el cret! Exista vreo metoda sa îmi facă frizerul parul cret temporar pentru 2, 3 zile?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti pui tu acasa parul pe bigudeuri sau moate, ca "permanentul" de la coafor este de lunga durata.

| sierra1 a răspuns:

Dai banul și te face cum vrei apoi mai dai odată și te (des)face

| Brizbriz a răspuns:

Da, sigur, iti face un stilist parul si valvoi, ca la negrii in anii 1970

| NunuNini a răspuns:

Mergi la coafor sa ti-l puna pe bigudiuri. Te tine pana la prima spalare.
Daca ai bigudiuri, poti sa o faci acasa.

| AlExUtZuL9976 a răspuns:

Da, există!