| dragos921 a întrebat:

Bunawinking
De fapt salut!

Exista vreo modalitate, posibilitate sau ceva care sa imi faca parul drept.
Eu sunt cret, si nu imi spuport parul.Cand creste mai mare zici ca l-am prins pe bigudiuri. Dar nu vreau cu placa caci se deterioareaza in timp... Exista vreo posibilitate?

Ps:Sunt baiat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da moshule, tunde-te la chelie si poarta o peruca laughing am glumit, ce-ai mai cu parul cret, toata lumea se zbate sa aiba parul cat mai cret si tu il vrei drept, v-am spus eu ca lumea se schimba?

2 răspunsuri:
| ruzycciocolata a răspuns:

Cu balsam pentru indreptarea parului sau cu placa dar inainte sa o folosesti dai pe par un ser special care ajuta parul sa nu se deterioreze in timpul indreptarii/ondularii/uscarii.

| Nina_9095 a răspuns:

Salut si tie!

Pai... Inafara de placa mai este modalitatea cu uscatorul [ in timp ce usuci parul il piepteni si asa ramane mai drept ] sau metoda cu tubanul [ http://www.youtube.com/watch?v=FcUVALkIu_4&feature=relmfu ].

Sper ca te-am ajutat!