| Anonimul92739292 a întrebat:

Salut, sunt baiat si as dori sa-mi fac parul cret permanent la un salon la fel ca -http://imgur.com/gallery/OP3yjBk
Cam cat ar costa?
Cat de mare ar trebui sa ai parul, cat ar dura si ar trebui sa il ingrijesc dupa aceea?
Răspunsul tău aici...

Răspuns Câştigător
| mateisitudor a răspuns:

Eu am un prieten care si a facut părul creț. A costat 60 de lei dar nu a fost permanent la el, l a ținut aproximativ 4 luni. Deci a dat 60 de lei 4 luni. Părul trebuie sa fie putin mai mare, dar gen lasa l mai mare sa fii sigur, iar daca trenuie mai mic o sa îl taie frizerul