| Mmmmmmmmm11 a întrebat:

Salut TPU! Cam cât ar costa sa-mi fac parul creț permanent? Sunt băiat cu parul mediu.

Răspuns Câştigător
| IarsiIar a răspuns:

Nu mai cunosc preturile. Dar cred ca s-a ajuns pe la 400 de lei. Acum, si coafeza apreciaza pretul dupa lungimea parului. Ca se munceste mai mult. Insa mai costa spalatul, taiatul varfurilor arse la o saptamana dupa permanent. Intreaba totusi la un coafor. Depinde si de oras.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Macar ai idee cat de cret ti-l va face?
Fiindca mie mi se pare oribil, asa ceva in capul unui tanar.
Nici babele nu-si mai fac permanent de foarte multi ani.

| Mmmmmmmmm11 explică (pentru Violleta2022):

Eu am întrebat cât costă, sincer chiar nu-mi pasă părerea ta!

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Eu mi-am facut la Barber shop in Bucuresti
Poti sa iti faci programare aici https://bit.ly/3zPSZKt
Baietii fac treaba bună

| Mmmmmmmmm11 explică (pentru Alexarosculesei123A):

Cât a costat? Totalul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mmmmmmmmm11):

Asta numai o coafeza din orasul tau iti poate spune!
Eu nu am de unde sa stiu ce preturi sunt la tine oras/ sat sau comuna!
Preturile difera de la coafor la coafor!
Intra si intreaba la coafoarele din vecintatatea ta!