| markc a întrebat:

Buna Tuturor. Va rog sa imi spuneti cum sa imi fac parul cret? sunt baiat nu l-am avut niciodata si as dori sa mi-l fac. E lung cam de 4 degete, oare daca merg la un salon sau stilist mi-ar putea face parul cret permanent? eu as dori metode clasice sa nu mai fie nevoie de coafor. funda si vot celui mai ajutator raspuns.

3 răspunsuri:
| andreiandre a răspuns:

Buna Markc is Andrei si sunt ucenic singura ta posibilitate e sa-ti faci permanent sa-ti pui cateva bigudiuri ca sa il ai crettongue

Răspuns utilizator avertizat
| TopSalon a răspuns:

Incearca sa frecventezi un salon de infrumusetare ce ofera servicii de calitate folosind produse profesionale. Parul ti se va regenera imediat, vei fi uimita de calitatea prouselor profesionale.
Pentru mai multe detalii sau intrebari poti sa accesezi acest site http://topsalon.ro/