| George5663U a întrebat:

Salut! Sunt baiat si as vrea sa imi fac parul cret permanent dar nu stiu prea multe de acesta. Vreau niste detalii daca se poate.
Cat tine? Cum se întreține? Cat costa sa îl faci? Cam cat de mare trebuie sa fie parul?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca sa iesi cu altceva in evidenta sau schimba-ti si sexul odata cu freza apoi si numele si te vei numi georgeta suzeta, suna chiar frumos laughing

| nuziccaasavreau a răspuns:

Incearca sa te uiti pe yt 100% exista saloane sau femei care vorbesc despre asta mai amanuntit do what u feel!