| SonnyaMoustache a întrebat:

Heii!
As vrea sa-mi fac parul drept permanent (eu il am cret). Puteti sa-mi spuneti detalii (cat tine, cum trebuie ingrijit etc), unde in Bucuresti as putea sa-mi fac si cam cat ar costa (eu avand parul mai jos de umeri si destul de des )?
Funda

1 răspuns:
| biancarap a răspuns:

Am o prietena care a apelat la tehnica asta, este scumpa, iti deterioreaza parul si in plus nu arata frumos decat pana cand incepe sa iti creasca parul cu noile radacini crete, si trebuie sa apelezi iar la indreptare...