| bobdeorez a întrebat:

Salut, sunt baiat si vreau sa imi fac dreaduri dar am parul scurt. sad Ce trebuie sa fac sa imi creasca parul repede?

2 răspunsuri:
| Andrea1313 a răspuns:

Nu trebuie sa iti creasaca parul. Poti sa iti pui eztensii de ce culoare vrei si ce marime vrei.

| runtyhypnotist a răspuns:

Maseaza-ti scalpul mereu, tine-ti parul prins mereu, daca e destul de lung pentru asta... si nu uita ca trebuie sa fie destul de lung ca sa iti faci dreaduri. ca se scurteaza aproape la jumatate. pana iti creste parul, ai timp sa strangi bani ca o sa te coste, e minim 20 de lei un dread