| ase919 a întrebat:

Salut.
Sunt băiat și vreau să mă tund curtains, parul are cam 14 cm lungime, sa ma tund acum sau sa-l mai las până începe vara și atunci să-l tund? Vreau sa ma tundă prin părți nu mai sus de vârful urechii și pe spate doar ca sa nu-mi ia foarte mult.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Te poti friza cand vrei, dar eu iti recomand sa mai astepti un pic, sa vina caldura. happy
Cat despre stilul frizurii descris mai sus, asta trebuie sa discuti direct cu frizerul, sa-i spui exact cum ai vrea sa arate parul tau.winking