| Arrribaa a întrebat:

Am parul rar pe unele parti a capului ..varful capului (si parca am chelie), pe partile laterale ale capului si nu stiu ce sa fac. Am parul pana la sani -aproape- si nu vreau sa-l tund sau altceva pana cand nu creste pana aproape de buric (vreau sa am parul lung din nou, ca mai de mult am facut o prostie sa ma tund). Bun, voi ce produse folositi ca sa se mai indeseasca parul in unele locuri si sa mai creasca in lungime? Dau funda! p.s. Uleiul de argan e bun prentru par?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gangaster a răspuns:

Te sfatuiesc sa intrebi o fata de la coafor (nu ma descurc bine la cuvantu asta) Trebuie sa stie una dintre ele! Succes!