| AtIr a întrebat:

Salut sunt fata m-am epilat cu crema farmec pe burta in luna februarie si spate.mi-au aparut dupa 1 luna niste cosulete cred..si le-am spart pe burta si pate..am ramas cu pete maronii.ce sa fac sa nu mai am petele macar pe burta? sa mai merg la solar? sa incerc ceva crema depigmentata? dau funda pentru cel care ma ajuta.acum nu am cosuri..eu nu prea am cosuri, dar am ramas cu pete pe spate si burta.

Răspuns Câştigător
| Mesesan_Amelina_2000 a răspuns:

Da-te cu ulei de masline si o crema hidratanta de la Nivea sunt cele mai indicate.

3 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

"Sa mai merg la solar", asta sa inteleg ca ai mai fost, te imbolnavesti de o groaza de boli de la solar si este o ardere a pielii fortata, nimic sanatos in asta, nu are treaba cu epilatul, si nu iti mai sparge cosurile pentru ca ele elimina un lichid cand le spargi si apar mult mai multe daca vrei sa spargi neaparat un cos inestetic se procedeaza storcandu-l cu un servetel sau cu un material. Petele vor siparea natural, lasa tot felul de prostii de creme si solare nesanatoase.

| girl00 a răspuns:

Buna..mergi la un dermatologhappy si lasa solarul ca nu face bn..acum ca a venit caldura bronzeaza-te naturallove struck succes ^-^

| Elena02dragutza a răspuns:

Du-te la solar si mergi la un dermatolog poate iti recomanda o crema.Nu mai sparge cosurile vor disparea singure!