| AtIr a întrebat:

am ramas cu pete in urma cosurilor pe spate si cateva pe burtica.pe fata nu am,numai pe spate, burta piept.(spate si burtica am pete deoarece m-am epilat si mi-au aparut cosuri care le-am spart acus 3 luni,dar am ramas cu pete.)Ce crema foarte buna as putea folosi? sau ce imi recomandati.(am doar pete, cosuri nu)

1 răspuns:
| BiancaHvr a răspuns:

Mai bine ai incerca sa vorbesti cu un dermatolog, asa vei sti cel mai bine decat sa incerci ceva si sa se agraveze big grin eu asa stiu ca nu scapi asa usor de petele de la cosuri mai ales pe spate.