| MBAAA a întrebat:

Vreau si eu niste exercitii pentru ingrosarea picioarelor, mai exact a pulpelor. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Frankie_4246 a răspuns:

Uite aici! Eu l-am incercat. E foarte bun!

http://www.youtube.com/watch?v=sXxXfWYNKgs Nu stiu daca o sa iti placa dar e bun! Bafta! Fundishaa?:o3

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Bicicleta, role, uracatul scarilor, alergat, step aerobic, excursii pe munte, si cam tot ce implica utilizarea in exces a picioarelor

| clausweet a răspuns:

Iti pui un picior pe un scaun iar cu celalalt te ridici pe varf de 20 ori(daca poti de mai multe ori e pefect).Inversezi picioarele si procedezi la fel.Le poti repeta de mai multe ori pe zi. Daca faci zilnic exercitiile rezultatele se pot vedea in cateva saptamani. Inca ceva cauta exercitii de aerobica pe youtube si fitness apoi, cand e cald poti iesi la alergat dar faci alergare usoara. Daca vrei sa faci muschi la picioare trebuie sa te tii de aceste exercitii in fiecare zi. Poti face genoflexiuni si daca vrei poti face si fandari, dar daca vrei sa le ingrosi vizibil pune mana si mananca calumea, cu exercitiile astea o sa pui ceva muschi pe coapse dar nu o sa ti le ingroase vizibil daca nu te ingrasi si tu.

| Crysty1996 a răspuns:

Ridica ceva nu picioarele sau mergi mult pe bicicleta adica plimbate minim o ora pe zi si sa vezi ce muschi o sa ai in 2-3 luni sau ia ceva creu in spate si fa genoflexiuni cu obiectu respectiv in spate si cam astea sunt cele mai bune FUNDA!?

| cristina1998i a răspuns:

Pai eu stiu unul pui un picior pe scaun si pe celalalt te ridi pe varfuri si tot asa. S-ar putea sa faci febra musculara

| bogdani0nutz a răspuns:

Du-te la sala baga geno si fandari si in 5-6 luni o sa vezi o diferenta bafta :*