| DenisaEmanuela a întrebat:

Termin clasa a VII-a si la noi la scoala este obicei sa primim de la clasa a VIII-a o cheie care nu prea stiu ce reprezinta!
Imi puteti da niste sfaturi cu ce sa ma imbrac fiindca eu o s-o primesc cu un baiat!
Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea prea dar nici foarte foarte. Adica sa fie o tinuta eleganta dar nu extravaganta. O camasa eleganta stil office cu niste pantaloni negri. Poate chiar cu niste pantofi cu toc daca stii sa mergi si daca te lasa ai tai. Nu stiu, gandeste-te cum au fost celelalte fete imbracate in anii trecuti.