| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Tocmai am terminat un curs de frizerie si as avea nevoie de un nume sau mai bine spus, un nume de utilizator pentru un cont business de Instagram/tiktok, ceva catchy, original, creativ. Mersi!

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gandeste-te la un nume care crezi ca te reprezinta!

| RxTx a răspuns:

Frizerul cu radio

| Violleta2022 a răspuns:

Pana la urma tu vrei un nume de business sau de amuzament pentru site-urile de socializare?
Ce are in clin sau maneca contul de Instagram cu faptul ca tu ai facut un curs de frizer?

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Dan Foarfecă

| DanPopa965 a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Buna asta laughing

| HUAWEHUAWE a răspuns (pentru DanPopa965):

laughing
joaca-te aici, iti apar sute de nume, poate iti suna unul interesant.Doar scrii in ce domeniu la, fiind, si-ti apar. exemplu: shoping

| 44mon a răspuns:

DP Barber

| theoutcaste a răspuns:

The Pope Barber Shop.