| NeymarJR6725678 a întrebat:

A trecut Putin timp de cand m-am decolorat a 2 a oara,dorinta mea este sa imi fac parul Silver, daca voi folosi o vopsea gri cu auto decolorant este bine? sau sa ma decolorez inca o data si sa pun o vopsea normala gri?
Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| RiaJn a răspuns:

Esti deja decolorata/decapata a doua oara si dacă o sa o mai faci de multe ori o sa iti arzi parul, iti spun din propria experienta, incearca vopseaua cu autodecolorant macar rezolvi treaba direct si o sa se prindă si mai bine, bafta!