| Kalibi1327 a întrebat:

Buna, as vrea si eu sa imi decolorez parul in mod natural fara decolorant, parul meu este natural, nu l-am vopsit sau decolorat niciodată, oare se poate?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă se putea nu mai dădea lumea sute de lei să se decoloreze la salon. N-ai inventat tu șmecheria laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai parul virgin, si nu e brunet/negru, il poti clati cu ceai de musetel sau zeama de lamaie si dupa sa stai la soare pana se usuca.

| Dintrebare a răspuns:

Daca nu l-ai vopsit niciodata s-ar putea sa poata fi deschisa nuanta doar din vopsea, fara decolorare. Eu am reusit sa obtin blond (nu platinat, dar totusi un blond deschis) desi am parul natural saten destul de inchis). Dar cel mai bine te duci la coafor, ca sa se uite la firul tau de par si sa iti spuna ce se poate face ca sa nu te trezesti cu o nuanta nedorita

| Lizuca1234 a răspuns:

Explica-mi si mie cum vrei sa il decolorezi in mod natural. chiar sunt curioasa.

| Pnin a răspuns:

Nu.

| aleee5262 a răspuns:

Nu prea poti in mod natural. Poti sa ti l decolorezi si dupa ce te saturi de el te vopsesti iar culoarea ta

| jokerman878 a răspuns:

Ba, da TU nu intelegi ca nu se poate?