| anymous a întrebat:

acum cateva zile m-am decis ca imi las tot parul mare, deja l-am avut doar pe cel de sus mare si m-am tuns dar acum vreau tot. Problema este că eu deja îl am pe cel de sus mare cam până la nas si pe cel din părți scurt si nu as vrea sa ma tund ca m-am vopsit recent si plus imi sta si nașpa cu el prea scurt. Ati putea să-mi spuneți cum sa ma tund sau sa îl aranjez până si cel din părți o sa imi ajung undeva pe la 10 cm ca sa pot sa mi-l egalez cu cel de sus sa nu fie prea scurt?
Dau funda si cer seriozitate.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Du-te la un salon, o să îți zică acolo cum îți stă mai bine.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jenga a răspuns:

Https://diez.md/......a-barbati/
Nu stiu daca merge link uuul, dar daca merge, sa te uiti la #4, a doua poza arata bine, iar eu sunt fata, stiu ce zic happy