| sbt a întrebat:

Buna happy de recent m-am tuns bob.Inainte aveam parul pana la jumatea spatelui. Dupa ce m-am tuns am decis sa ma decolorez si am facut cea mai mare greseala.Acum am aproximatin 4 cm din varfuri arse :-s ce as putea sa fac sa se regenereze?:-s stiti ceva care sa functioneze? Nu as vrea sal tund din nou.

4 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna,
este un ser pentru varfuri deteriorate de la gerovital plant. e ff bun si destul de ieftin. dar ar fi bine sa tunzi si putin din el :*

| missReckless a răspuns:

Ah. :-s
Cred că va trebui să tunzi acei 4 cm şi să laşi părţile relativ sănătoase din păr, după care să încerci tratamente naturiste pentru hidratare şi regenerare (e suficient să le cauţi pe google).

| norik a răspuns:

Ai putea sa tunzi cam 2 cm si sa folosesti masti de par.Eu am folosit uleiul de masline si fiole de placenta(le gasesti la plafar, costa in jur de 5 lei fiola.Se foloseste de 2 ori pe saptamana la radacina. O fiola iti ajunge pentru 2 utilizari)La mine au functionat.Trebuie sa ai doar rabdarehappy. Succes

| sbt explică:

Problema e ca eu stau in Italia si e mai greu sa gasesc toate astea.aseara am vazut pe net pentru par decolorat s face un fel de maioneza din ulei d masline si un galbenu stiu.il tii in cap timp de 2 ore p sapt.aseara mi-am pus pentru prima data si am parul mult mai moale. sper sa functioneze happy mersi :*