| zickuo a întrebat:

Am 16 ani, si am destul de mult par pe corp.
Pe mine ma intereseaza sa,, dau joc" parul de pe piept, si de pe fata ( sub perciuni, acea semi-barba si mustata ).
Intrebarea e : Ce sa folosesc : O masina de tuns, sau sa cumpar un aparat de tuns pentru parul de pe corp?
Daca imi puteti da si un link cu produsul care mi-l recomandati, ar fi super.
Bugetul este undeva pe la 100-150 lei.

O seara buna!

1 răspuns:
| Señor1ta a răspuns:

Orice produs care smulge firul de păr din rădăcină, adică epilator sau poţi folosi benzi epilatoare, dar nu care taie sau arde firele, de exemplu crema, bic-uri sau aparate care funcţionează cu lame.
Îţi recomand epilator... găseşti in carrefour