| zickuo a întrebat:

Am 16 ani, si am destul de mult par pe corp.

Pe mine ma intereseaza sa,, dau joc" parul de pe piept, si de pe fata ( sub perciuni, acea semi-barba si mustata ).

Intrebarea e : Ce sa folosesc : O masina de tuns, sau sa cumpar un aparat de tuns pentru parul de pe corp?

Daca imi puteti da si un link cu produsul care mi-l recomandati, ar fi super.

Bugetul este undeva pe la 100-150 lei.

O seara buna!

1 răspuns:
| Muscă_Oana_1992 a răspuns:

Nu ti-l taia! iti va creste urat si firul va fi gros si negru, mai ales pe fata. daca e mult, iti recomand sa cauti un salon unde sa iti faci sedinte de epilare definitiva. si eu mi l-am taiat si mi s-a innegrit. cunosc pe cineva care si-l rade de pe fata si arata ca un barbat. asa ca nu iti recomand.