| Bogdanyoooo a întrebat:

am 16 ani si am riduri destul de vizibile sub ochi, ma dau zilnic cu o crema hidratanta insa parca sunt din ce in ce mai vizibile. La cel drept sunt mult mai vizibile, pot scapa cumva de ele?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dormind.

| Baies_Miruna_Andreea_1992 a răspuns:

Salut. In primul rand se numesc cearcăne si apar atunci cand nu ai dormit destul sau apar de la oboseala. Eu zic sa nu le dai cu nicio crema dar gasesti ij catalogul de la oriflame sau la yves rocher ceva pentru asta

| Bogdanyoooo explică (pentru Baies_Miruna_Andreea_1992):

Sunt niste linii iar cand zambesc mi se strange pielea sub ochi, deci nu sunt cearcane.